Dzisiaj jest śr wrz 17, 2014 1:32 pm

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

witajcie. mam prosbe jesli ktos mogl by mi cos napisac na temat tych plastrow to b. prosze.moj problem dotyczy nieregularnej miesiaczki a raczej ostatniej ktora nie wystapila. po wizycie u ginekologa i zrobieniu usg.zapisano mi wlasnie te plastry.myslalam ze to ciaza lecz lekarz stwierdzil ze nie.po przeczytaniu pewnych informacji na temat tych plastow zaczelam sie zastanawiac czy na pewno powinnam je stosowac. mam 28 i kochanego syneczka a z mezem planujemy jeszcze dzidziusia.dlatego zastanawiam sie co robic prosze o rade i pozdrawiam. moze ktoras pani miala podobny problem prosze o pomoc.

Tytuł:

Witaj Monika :)

Poczytałam w internecie trochę i wydaje mi sie , ze stosowanie tych plastrów jest związane z menopauzą , nie wiem czy o te plastry Ci chodziło? :

http://www.leki.med.pl/lek.phtml?id=199 ... 719&menu=3

dziekuje za kontakt.wlasnie ja tez bylam zdziwiona czytajac te informacje i zastanawia mnie to dlaczego lekarz zapisal mi takie plastry. niepokoi mnie to ale moze maja jakies dzialanie ktore pomag nie tylko podczas menopauzy.stwierdzil ze reguluja chormony i nie przeszkadza to nawet jesli sie chce zajs wciaze wrecz pomagaja. sama nie wiem co myslec tym bardziej ze byla to wizyta prywatna.moze ktos jeszcze cos slyszal n ten temat.

Tytuł:

Na Twoim miejscu poradziłabym się innego lekarza żeby mieć pewność na sto procent , ze ten lek jest właściwy dla Ciebie . :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]